Acil Kurye

acil kurye

Acele teslimat yapılması gereken durumlarda kullanılan acil kurye hizmeti, firmalar ve bireylerin ihtiyaçlarını hiç olmadığı kadar karşılıyor. 

Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Diğer kurye hizmetlerinden farklı olarak, acil teslim edilmesi gereken kargolara öncelik verilmesi hizmetidir. Genel olarak moto kurye hizmeti ile gerçekleştirilir. 

Acil Kurye Nasıl Çalışır?

Müşteri kurye firmasının merkezine ulaşır. Kargosu hakkında bilgi verdikten sonra belirli bir saat aralığında teslim edilmesini talep eder. Kurye firması bu talebi değerlendirir ve yalnızca müşterinin kargosu taşınacak biçimde planlama yapar. 

Motor kurye personeline gerekli bilgiler verilir. Kurye personeli kargoyu müşterinin adresinden belirlenen saatte teslim alır. Yol ve hava durumunu kontrol eder ve yola çıkar. Alternatif güzergahları kullanması gerekiyorsa ve bu şekilde daha hızlı teslimat gerçekleşecekse, alternatif güzergahlardan gider. Belirlenen saatte moto kurye personeli kargoyu belirtilen adrese teslim eder.

Profesyonel Acil Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Profesyonel olan her işte, etkili planlama yapılır. Planlama olmadan herhangi bir işin başarıya ulaşması imkansızdır. Kurumsal acil kurye hizmeti veren firmalarda, kargoyu en hızlı ve güvenli ulaştıracağı ile ilgili öncelikle iyi bir plan yapar. 

Yol ve hava durumu kontrol edilir. Eğer hava aşırı yağışlıysa ve şiddetli rüzgar söz konusu ise kargoların motosiklet araçlarıyla teslim edilmesi imkansızdır. Zaten güvenli bir yol da değildir.

Şiddetli hava muhalefetlerinde minibüs araçlarıyla kargolar teslim edilir.

Acil Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Acil kargo belirtilen adrese özel olarak ulaştırılır. Yani yalnızca kargo teslim alınan müşterinin kargosu teslim edilir. Ayrıca müşterinin belirttiği saatte teslimat yapıldığı için daha hızlı teslimat hizmeti gerçekleşmiş olur. 

Günün her saatinde talep edilebilir. 

Acil kurye personeli teslimat için her an hazırdır.

Teslimat hizmetleri müşterinin isteğine göre özelleştirilebilir.

Acil Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal yapıda olan firmamız, müşterilerine özel hizmetler sunuyor. Acil kurye hizmetinde her an kargolarınızı teslim etmeye hazır personel bulunduruyoruz. 

Zamandan ve paradan kazanmanızı sağlıyoruz. 

Acil Kurye Fiyatı Nedir?

Diğer kurye hizmetlerinden fiyat olarak farklı olan acil kurye hizmeti fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

Acil Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?