Araç Kurye

Hacim olarak büyük ve ağır olan eşyaların motosiklet araçlarıyla taşınamaması, kurye sektöründe yeni bir çözüm arayışının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Araç kurye bu ihtiyaçtan doğmuştur. İç bölümü özel olarak tasarlanmış minibüs tarzı araçlarla hacim olarak büyük ve çok fazla sayıdaki kargoların taşınması mümkün hale gelmiştir. 

Araç Kurye Hizmeti Nedir?

Çok fazla sayıda, hacim olarak büyük ve maddi ve manevi değeri yüksek olan kargoların minibüs tarzı özel araçlarla belirtilen adrese teslim edilmesi hizmetine araç kurye hizmeti adı verilir.

Araç kurye şirketleri, özel olarak tasarlanmış minibüs tarzı araçlarla hizmet verirler.

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp
arac kurye

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp

Araç Kurye Nasıl Çalışır?

Moto kurye hizmetinden farklı olarak, araç kurye hizmetinde geniş iç hacme sahip ve özel bölmelerle iç hacmi tasarlanmış araçlarla hizmet verilmesi söz konusudur. 

Kargoların zarar görmemesi ve teslimat aşamasında karıştırılmaması amacıyla minibüs tarzı araçların içi özel bölmelerle donatılmıştır. Böylece herhangi bir karışıklığa meydan vermeden kargolar güvenli ve hızlı bir şekilde belirtilen adreslere taşınır. 

Araç kurye hizmeti, müşterinin kurye merkezine ulaşması ile başlar. Müşteri kargoların adedini, türünü, alınacağı adresi ve teslim edileceği adresi merkeze bildirir. Ayrıca müşteri dilerse kargonun birden fazla personelle özel olarak taşınmasını talep edebilir. Genelde değerli ve pahalı kargoların taşınmasına bu yönde bir talep kurye merkezine iletilir.

Merkez, kargonun teslim edileceği bölgede hizmet veren kuryelere gerekli olan bilgileri iletir. Kuryelerde araçlarla önce kargoyu teslim alır ve daha sonra belirtilen adrese teslim eder.

Profesyonel Araç Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Araç kurye hizmetinin profesyonel olarak verilebilmesi için, kurye firmaları tarafından bir sistem oluşturulmuş olması gerekir. 

Kurumsal anlayışla çalışan her firmanın kendi oluşturduğu bir sistem vardır. Bu sistem, sektörel tecrübelerin bir yansımasıdır. 

Önceki hatalardan ders alınarak ve işin doğasının anlaşılması sonucunda, profesyonel hizmet ortaya çıkmış olur. 

Kurye sektöründe araçlarla taşımada, motor kurye hizmetinden farklı olarak, daha özel ve pahalı eşyaların taşınması talep edilir. Minibüs araçları her ne kadar motosiklet araçlarından daha yavaş olsa da, daha güvenlidir.

Ağır, hacim olarak büyük ve çok fazla sayıda kargo minibüs tarzı araçlarla güvenli bir şekilde taşınır. 

Hız telafisi yapılması amacıyla trafik ve hava durumu kontrol edilir. Dağıtım yapılacak güzergahtaki alternatif yollar da kullanılarak, daha hızlı bir teslimat işlemi gerçekleştirilebilir. 

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp

Araç Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Araç kurye avantajları aşağıda sıralanmıştır: 

  • Daha güvenli hizmet sunulmasını sağlar. 
  • Çok fazla sayıdaki gönderi aynı anda belirtilen adreslere ulaştırılabilir. 
  • Moto kurye hizmetinden yavaş olsa da, çok fazla sayıda gönderinin belirtilen adreslere ulaştırılması, hız sorununu telafi edecek niteliktedir. 
  • Değerli olan eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde adreslere ulaştırılmasını sağlar. 
  • Zamandan ve paradan tasarruf edebilmenizi sağlar. 

Araç Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzun zamandan bu yana sektörel tecrübemizi, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına kullanıyoruz. 

Araç kurye konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. 

Özel olarak tasarlanmış araçlarımızla, teknolojideki yenilikleri de takip ederek, hızlı ve güvenli teslimat garantisi sunuyoruz. 

Araç Kurye Fiyatı Nedir?

Araçlarla taşınacak olan kargoların; ağırlığı, hacmi, değeri, alınacağı adres, teslim edileceği adresi bilgilerine göre fiyat belirliyoruz. 

Detaylı fiyat bilgisi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Araç Kurye Olarak Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Şimdilik yalnızca İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki bazı bölgelerde hizmet veriyoruz. Yakın zamanda daha fazla bölgede hizmet verebilmek adına altyapı çalışmalarımız devam ediyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?