Ataşehir Moto Kurye

Tüm dünya genelinde hız en önemli ihtiyaç haline geldi.  Özellikle İstanbul genelinde hız, birçok firmanın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İstanbul Ataşehir moto kurye hizmetinde de hız önemli bir yere sahiptir.

Özellikle uçak kargo firmalarının dakik çalıştığı ve hiçbir gecikmeyi kabul etmedikleri göz önüne alınırsa, uçak kargo kullanan firmaların hıza ne kadar önem verdikleri daha iyi anlaşılır. 

Ataşehir Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Kargoların motosiklet ve minibüs tarzı arabalar yardımıyla taşınması işlemidir. Genel olarak motosiklet yardımıyla hacim olarak küçük ve sayı olarak az kargoların taşınmazı hizmetidir.

Ataşehir Moto Kurye Nasıl Çalışır?

ataşehir moto kurye

Acil moto kurye Ataşehir hizmetinde kargo müşteriden alınır. Kargonun gideceği bölgeden sorumlu kurye kargo ile ilgili bilgileri müşteriden ve merkezden alır. En ideal güzergahı seçtikten sonra kargoyu adresine teslim eder. Teslim bilgisi müşteriye iletilir.

İstanbul Ataşehir’de Profesyonel Moto Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Müşterilerimizin gönderilerine teslim etmeden önce sözleşme yaparız. Dijital olarak hazırlanan sözleşme sonrasında, kargonun teslim bilgileri merkeze iletilir. Tüm operasyonlar merkezden yönetilir. 

Teslimatın her aşamasını müşterimizle paylaşırız. Kurumsal firma olmanın gereği olarak Ataşehir kurye şirketleri ve kargo firmalarından en büyük farkımız, kendi geliştirdiğimiz ve bugüne kadar başarı elde ettiğimiz bir sistemle müşterilerimize hizmet vermemizdir. 

Her kurye personelimiz belirlediğimiz bölgeden sorumludur. Böylece bölgeyi iyi bilen birçok personel ile çalışmış oluruz. Teknolojiden yararlanırız. Teslimatın her aşamasını kontrol ederiz.

Ataşehir Moto Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Belirli bir sistemle çalışan ve kurumsal yapıda olan şirketler, hangi sektörde hizmet verirlerse versinler, işlerine ve müşterilerine önem verirler. Biz de bu yapı ve mantıkla hareket ediyoruz. 

Bizim için öncelik müşterilerimizin kargolarının güvenli ve hızlı bir şekilde belirttikleri adrese teslim edilmesidir.

Deneyimli ve uzman personelle çalışıyoruz. Teslimatın her aşamasında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Moto Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Yukarıdaki başlıkta belirttiğimiz gibi, uçak kargo firmaları yalnızca havaalanından havaalanına kargoyu taşırlar. Havaalanından kargonun teslim edilmesi gereken adrese ulaşması, kargoyu gönderen firmaya aittir.

Havaalanından kargo ise ya moto kurye yardımıyla ya da araçlı kurye yardımıyla gönderilmesi istenen adrese ulaştırılır.

Bu açıdan kesinlikle Ataşehir uçak kurye hizmetine ihtiyaç vardır. Çünkü havaalanından kargonun teslim edilmesi gereken adrese güvenle ulaşması için kurye firmasına ihtiyaç vardır. 

Eğer kargo hacim olarak büyükse ve sayı olarak çoksa, o zaman kurye firması tarafından arabalı kurye hizmeti devreye sokulur. 

Ataşehir uçak kurye sayesinde kargolar güvenle adreslerine ulaşırlar. Ayrıca firmalar için önemli olan zaman, uçak kurye sayesinde firmaya kazandırılmış olur.

Uçak kurye aynı zamanda maliyeti de düşürür. 

Ataşehir Moto Kurye Fiyatı Nedir?

Hızlı kurye Ataşehir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Moto kurye fiyatları; hizmet türüne, mesafeye ve kargonun içeriğine göre farklılık gösterecektir.

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

İstanbul’un kalabalık nüfusuna sahip olan ilçelerinden birisi olan Ataşehir’de kurye hizmeti vermek zordur. Artan taleplere yetişebilmek için kurye hizmeti veren firmaların sistemli çalışması gerekir. Ayrıca teknolojiden de sonuna kadar yararlanmak gerekir.

Ataşehir kurye firması olarak teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. Ayrıca kurulduğumuz günden bu yana geliştirdiğimiz sistem sayesinde, müşterilerimize en hızlı ve en iyi hizmeti veriyoruz.

Ataşehir Kurye Hizmeti

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, Ataşehir motorlu kurye sistemimiz aşağıdaki gibi işliyor: 

 • Müşterilerimiz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşırlar.
 • Müşterilerimizden kargo ile ilgili bilgileri alırız.
 • Bu bilgileri sahadaki personelimize iletiriz. Müşterilerimiz hangi bölgeden bize ulaşıyorlarsa, o bölgeyi iyi bilen ve o bölgede hizmet veren personelimizi yönlendiririz. 
 • Personelimiz müşteriden kargoyu alır. Ya da hizmet verdiği bölgedeki müşteriye kargoyu teslim eder.
 • Personelimiz teslimatla ilgili bizi bilgilendirir. 
 • Bizlerde müşterimizi bilgilendiririz. 

Ataşehir motorlu kurye personellerimizin araçlarında bulunan GPS sistemleri sayesinde, müşterilerimize anlık olarak da bilgi verebiliriz.

Ataşehir Motorlu Kurye

Motor kurye; Fransızcadan dilimize geçmiş bir kavramdır. Moto Fransızca motosiklet anlamına gelir. Courrier ise doküman taşıyan kişi anlamını taşır. Ataşehir motorlu kurye ise günümüzde, motor aracıyla bir adresten başka bir adrese kargo taşıyan kişi anlamını taşır.

Özellikle şehir içinde bir adresten diğer bir adrese kargo taşımanın en kolay ve hızlı yolu motorlu kurye hizmetidir.

Büyük şehirlerde trafik büyük sorundur. Her geçen gün daha fazla aracın trafiğe katılması ile birlikte trafik sorunu da artmaya devam ediyor. Trafik sorununun büyümesi, teslimatlarında gecikeceği anlamına geliyor. Yapılan son araştırmalarda 0’dan 10’a puanlama verildiğinde 10 puanının trafiğin hiç hareket etmemesi anlamına geldiği ile ilgili bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Bu çalışma sonuçlarına göre İstanbul trafiğinin 7 puanla epey sorunlu olduğu ortaya çıkmıştır.

Ancak Ataşehir kurye hizmeti sayesinde trafik sorunu sorun olmaktan çıktı. Çünkü motosiklet araçları, arabaların geçemeyeceği aralıktan geçebiliyorlar. Ayrıca alternatif dar sokaklardan da geçebiliyorlar. Bölgedeki kısayol olan dar sokaklardan geçebilmek de kargonun daha hızlı teslim edilebilmesi için büyük avantajdır.

Ataşehir Hızlı Moto Kurye

Teslimatlarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için bizleri hemen arayın. Alanında uzman ve deneyimli personelimiz ve kurumsal sistemimizle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. 

Ataşehir Acil Moto Kurye

Kargolarınızı hem acil bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz, hem de güvenli bir şekilde… Bizim için acilin anlamı aynı zamanda güvenlidir. 

Ataşehir Moto Kurye Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

 • Aşık Veysel
 • Atatürk
 • Barbaros
 • Esatpaşa
 • Ferhatpaşa
 • Fetih
 • İçerenköy
 • İnönü
 • Kayışdağı
 • Küçükbakkalköy
 • Mevlana
 • Mimar Sinan
 • Mustafa Kemal
 • Örnek
 • Yeni Çamlıca
 • Yeni Sahra
 • Yenişehir

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ataşehir Moto Kurye Çalışma Saatleri Nasıldır?

Sabah 8.00-17.00 gündüz çalışma vardiyasında, gece ise 17.00-06.00 saatleri arasında çalışma vardiyasında hizmet veriyoruz. 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz.

Ataşehir Moto Kurye İçin Adresten mi Teslim Alınıyor?

Müşterilerimizin belirlediği adresten kargoları teslim alıyoruz. Yine müşterilerimizin verdiği adrese kargoları teslim ediyoruz.

Ataşehir Moto Kurye Olarak Hızlı Teslimat Yapıyor musunuz?

En hızlı ve en güvenli teslimat hizmetini müşterilerimize veriyoruz.

Ataşehir Moto Kuryenin Teslimat Süresi Ne Kadar?

Mesafeye göre teslim süresi değişmekle birlikte ortalama olarak 15-45 dakika arası teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir Moto Kurye Şirketi Olarak Şehirlerarası Hizmetiniz Var mı?

Şimdilik yalnızca İstanbul ilinin bazı bölgelerine hizmet veriyoruz. İlerleyen zamanlarda İstanbul dışı illerde de müşterilerimize hizmet vermeyi planlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?