Beşiktaş Moto Kurye

İnternet üzerinden yapılan alışveriş miktarı, günümüzde hiç olmadığı kadar arttı. Bu yüzden İstanbul Beşiktaş moto kurye hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. 

Çünkü internet üzerinden yapılan alışverişlerde satın alınan ürünlerin satan alan kişilere bir şekilde ulaştırılması gerekir. 

Yalnızca internet alışverişlerinde değil, bireysel ve firma bazında da Beşiktaş moto kurye olmazsa olmazlar arasında yerini aldı. 

Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Hizmet verdiğimiz Beşiktaş bölgesinde, motosiklet aracı ve profesyonel kurye personeli yardımıyla verilen hizmetin adıdır.  

İstanbul Beşiktaş moto kurye hizmetini, İstanbul ilinin Anadolu yakasının birçok bölgesinde vermeye devam ediyoruz.

Beşiktaş Moto Kurye Nasıl Çalışır?

moto kurye

Müşterilerimize verdiğimiz birçok moto kurye hizmeti var. Hepsinin ortak özelliği, müşterilerimizin iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşmasıyla başlamasıdır. 

Firma merkezimiz aynı zamanda tüm işlerimizi planladığımız koordinasyon merkezidir. Firmamıza gelen kurye taleplerini, sahadaki personele iletiriz. Sadece sorumlu olduğu bölgede görev yapan kurye personelimiz, kendisine en yakın adresteki kargoyu teslim alır. Kendisine verilen teslimat adresine ulaştırmak için yola çıkar. 

Yola çıkmadan önce hava ve yol durumunu kontrol eder. Her personelimizin araçlarında kendileri için gerekli olan tüm bilgileri sağlayan sistemler mevcuttur. 

İstanbul Beşiktaş’ta Profesyonel Moto Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Gece kurye, VIP kurye, arabalı kurye ve normal kurye verdiğimiz hizmetlerdir. Hacim olarak motosiklet aracının alamayacağı kargoları, minibüs tarzı araçlarla taşıyoruz. Ayrıca sayı olarak fazla olan kargoların taşınmasında da minibüs araçlarını tercih ediyoruz. 

Firmamızın kuruluşunda kurduğumuz etkili sistemle, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Firma merkezimiz aynı zamanda, müşterilerimiz ve personelimizi koordine ettiğimiz merkezimizdir.  

Hizmet verdiğimiz her bölge için yeterli miktarda personel atadık. Kendi bölgesinde hizmet veren personel, o bölgeyi çok iyi bildiği için kargoları daha hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edebiliyor.

İletişim sistemimiz sayesinde müşterilerimiz, kargolarının ne aşamada olduğunu her an takip edebiliyorlar. Personel açısından da kargoların güvenliği ve teslimatta yaşanabilecek anlık sorunların çözümü, iletişim sistemimiz sayesinde daha kolay oluyor. 

Moto Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Normal şartlarda kargolarınızı kargo firmasına verdiğinizde, diğer kargolarla birlikte dağıtılmasını beklersiniz.  Kargolarınız çoğu zaman sigortalı değildir ve kargolarınıza bir zarar geldiğinde muhtemelen kargo firmaları sorumluluğu üstlerine almayacaklardır. 

Son zamanlarda haber bültenlerinde çıkan kargo dağıtım merkezlerindeki olumsuzluklar da, söylediklerimizi kanıtlar niteliktedir. 

Son yıllarda kargo firmalarıyla ilgili birçok şikayet başvurusunu görmüşsünüzdür.

Oysa hızlı kurye Beşiktaş, sadece size özel hizmet verir. Sadece sizin kargonuz kurye personeli tarafından taşındığı için kargolarınız hem güvendedir, hem de hiç olmadığı kadar hızlı teslim edilir. 

Acil moto kurye Beşiktaş hizmetinde acil olan gönderileriniz tam zamanında belirttiğiniz adrese ulaştırılır.

Yıl sonlarında önemli evraklarını yetiştirmeye çalışan firmalar için de İstanbul Beşiktaş moto kurye hizmeti bulunmaz bir nimettir.

Kurumsal firmalarda gün boyunca yüzlerce kargo gönderilir ya da alınır. Öyle ki kargoların gönderilmesi ve gelmesi işi için mesai saatleri yetersiz kalır. Bu yüzden bu firmalar gece kurye hizmetini kullanırlar. Böylece sonraki güne iş biriktirmeden, önemli kargolarını gece boyunca göndermiş olurlar. 

Beşiktaş Moto Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hangi sektörde olursa olsun kurumsal bir firma ile çalışmak en iyisidir. Çünkü kurumsal bir firmanın oturmuş bir düzeni vardır. Yeni başlayan firmalarda olduğu gibi oturmamış bir sistemin sorunlarını müşterilerine yansıtmaz. 

Anadolu kurye olarak kurumsal bir firmayız. Aynı zamanda sektördeki en önemli olan kavrama sahibiz. Tüm personellerimiz deneyimli ve alanında uzmandır. Zaten kurumsal bir firmayı kurumsal yapan en önemli özellik personelinin deneyim düzeyidir.

Tüm kargolarınızı adreslerinizden alırız. Güvenli ve hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim ederiz. İletişim bizim için önemlidir. Çünkü sağlıklı olmayan bir iletişim firmanın para kaybetmesine, müşterilerin kargolarının zamanında ulaşmamasına neden olur. 

Firma olarak kargolarınız, belirttiğiniz adrese teslim edilene kadar bizim sorumluluğumuz altındadır. Bu yüzden tüm kargolarınızı sigortalıyoruz. Böylece herhangi bir kaybınız olmuyor. 

Beşiktaş Moto Kurye Fiyatı Nedir?

Her hizmet kendi içerisindeki farklı özelliklere göre değerlendirilir. Genel olarak Beşiktaş kurye şirketleri, verdikleri hizmetin türüne göre ücret talep ederler. Firmamızda da aynı sistem uygulanmaktadır. 

Müşteri temsilcilerimizi arayarak, taşıma bedelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Hızlı Moto Kurye

Herhangi bir kurye hizmetinde yalnızca hızlı olmak yeterli değildir. Kargoyu güvenli bir şekilde doğru adrese ulaştırmak da gerekir. Anadolu kurye firması olarak İstanbul Beşiktaş moto kurye hizmetini hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Beşiktaş Acil Moto Kurye

Acil olan işleriniz için endişelenmeyin! Beklemenizde ve bir sürü prosedürle uğraşmanıza da gerek yok. Arayın bizi acil olan işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirelim. 

Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

 • ABBASAĞA MAHALLESİ
 • AKAT MAHALLESİ
 • ARNAVUTKÖY MAHALLESİ
 • BALMUMCU MAHALLESİ
 • BEBEK MAHALLESİ
 • CİHANNÜMA MAHALLESİ
 • DİKİLİTAŞ MAHALLESİ
 • ETİLER MAHALLESİ
 • GAYRETTEPE MAHALLESİ
 • KONAKLAR MAHALLESİ
 • KURUÇEŞME MAHALLESİ
 • KÜLTÜR MAHALLESİ
 • LEVAZIM MAHALLESİ
 • LEVENT MAHALLESİ
 • MECİDİYE MAHALLESİ
 • MURADİYE MAHALLESİ
 • NİSBETİYE MAHALLESİ
 • ORTAKÖY MAHALLESİ
 • SİNANPAŞA MAHALLESİ
 • TÜRKALİ MAHALLESİ
 • ULUS MAHALLESİ
 • VİŞNEZADE MAHALLESİ
 • YILDIZ MAHALLESİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Beşiktaş Moto Kurye Çalışma Saatleri Nasıldır?

Gündüz ve gece olmak üzere iki ayrı vakitte sizlere hizmet veriyoruz. Gündüz 08.00-17.00 saatlerinde, gece ise 18.00-06.00 saatlerinde kargolarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Beşiktaş Moto Kurye İçin Adresten mi Teslim Alınıyor?

Tüm kargolarınızı adresinizden alıyor, belirttiğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Beşiktaş Moto Kurye Olarak Hızlı Teslimat Yapıyor musunuz?

Hizmet verdiğimiz bölgede en hızlı teslimat hizmetini sizlere sunuyoruz.

Beşiktaş Moto Kuryenin Teslimat Süresi Ne Kadar?

İstanbul Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz yerlerde ortalama olarak 15-45 dakika arasında kargolarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Beşiktaş Moto Kurye Şirketi Olarak Şehirlerarası Hizmetiniz Var mı?

Şimdilik yalnızca İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki bazı bölgelerde hizmet sağlıyoruz. İlerleyen zamanlarda İstanbul ilinin dışında da hizmet vermeye başlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?