Dilovası Moto Kurye

İhtiyaç doğrultusunda bazı hizmetler müşterilere özel olarak gerçekleştirilir. Kocaeli Dilovası moto kurye vip kurye hizmeti bunlardan bir tanesidir.

Dilovası moto kurye, yalnızca müşterinin kargosunun taşınması hizmetidir. Diğer moto kurye hizmetlerinden daha hızlı olduğu için birçok firma ve kişiler tarafından tercih edilmesidir.

Dilovası Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Yalnızca müşterinin kargosunun, müşterinin belirlediği adrese taşınması hizmetidir. Dilovası moto kurye hizmetinde VIP kurye hizmeti, birçok kurumsal firma ve birçok bireysel müşteri tarafından tercih edilir.

Acil olan işler için tercih edilen VIP kurye hizmeti, müşterilere birçok olanak sunar. 

Kocaeli Dilovası’nda Profesyonel Moto Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Dilovası Moto Kurye

Acil Moto kurye Dilovası ya da araçlı kurye ile vip kurye hizmeti gerçekleştirilir. Vip kurye aynı zamanda hız sunar. Diğer kurye hizmetlerinden daha hızlıdır. Moto kurye ile verildiğinde trafik sorun olmaktan çıkar. Çünkü moto kurye vip kurye hizmetinde en kısa güzergahı tercih eder. Kargoyu teslim edeceği güzergahta trafik olsa bile motosikletin avantajından yararlanır ve araçların arasından geçebilir. 

Uygulamada VIP kurye hizmeti süresi ortalama olarak 10 dakika ve 1 saat arasındadır. Bu süreler hizmet verilen bölgelere göre farklılık gösterebilir. 

Mesela Florya’dan Tuzla’ya ortalama olarak 75 dakika ve 120 dakika arasında süreler değişir. Daha yakın mesafelerde örneğin Mecidiyeköy’den Taksim’e ortalama olarak 10 dakika ile 30 dakika arasında teslimat gerçekleştirilir.

Eğer hizmet minibüs ve van gibi araçlarla verilecekse süreler biraz daha uzayabilir. Çünkü bu tür araçların trafikte bekleme süreleri vardır. Arabalı kurye hizmetinde hacim olarak büyük ve birden fazla kargoların taşınması tercih edilir.

Hacim olarak küçük ama sayı olarak az değerli eşyaların taşınmasında da arabalı kurye tercih edilebilir. Müşteri değerli olan eşyasının birkaç personel nezaretinde taşınmasını talep edebilir.

Vip kurye hizmetinden 7/24 yararlanılabilir. Bu hizmette özellikle daha tecrübeli olan personel görevlendirilir. Kurye firması olarak vip kurye hizmetine %100 garanti veriyoruz. 

Dilovası Moto Kurye Nasıl Çalışır?

Firmamıza iletişim kanallarımızdan ulaşan müşterilerimizden gerekli olan bilgileri almakla işe başlarız.

Müşterimizden aşağıdaki bilgileri talep ederiz: 

 • Müşterinin adı soyadı
 • Açık adres bilgileri
 • GSM numarası
 • Kargonun içeriği
 • Hangi adresten alınacağı
 • Hangi adrese teslim edileceği
 • Müşterinin tercih ettiği araç ve hizmet türü

Daha sonra kargoyu taşıyacak olan personelimize gerekli bilgileri veririz. Personellerimiz kargoyu verilen adresten alırlar. Daha sonra hedef adrese ulaştırırlar. 

Kargonun seyahat aşamasının her anını müşterimizle paylaşırız. Kargo teslim edildiğinde müşteriyi bilgilendiririz. 

Kocaeli Dilovasın’da Profesyonel VIP Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına etkili bir sistem oluşturduk. Müşterilerimizden her türlü bilgiyi talep ediyoruz. 

Her bir personelimizi hizmet verdiğimiz bölgelere göre sınıflandırdık. Her personel kendi bölgesinden sorumludur. Böylece hizmet verdiğimiz bölgelerde daha hızlı kargo teslimi yapabiliyoruz. 

Moto Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Sadece kişiye özel olduğu için zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Yalnızca sizin gönderinizin teslim edilmesi söz konusu olduğu için daha fazla güvenlik sağlar. 

Dilovası kurye şirketleri arasında en hızlısı olmamız sayesinde daha hızlı ve daha güvenli hizmet almış olursunuz.

Dilovası Moto Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal bir anlayışla hizmetlerimizi yürütüyoruz. Güvenliğe ve hıza önem veriyoruz. Kurye sektöründe bizce etkili bir sistemle çalışmak oldukça önemlidir. Kurduğumuz etkili sistemle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Personelimize ve teknolojiye yatırım yapıyoruz. Böylece sizlere daha iyi hizmet sağlıyoruz.

Dilovası Moto Kurye Fiyatı Nedir?

Hızlı kurye Dilovası hizmetinde fiyatlar, verilen hizmetlere göre farklılık göstereceği için detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Dilovası Kurye 

Dilovası Kurye

Kocaeli ilinin ilçelerinden olan Dilovası’nda hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilovası kurye firması olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çok farklı hizmetler veriyoruz. 

VIP kurye, Express Kurye, Arabalı kurye, Gece Kurye ve Acil kurye hizmetleri, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmetlerdir.

Ayrıca e-ticarete yönelik işlemler için de moto kurye hizmeti sağlıyoruz. E-ticaret üzerinden satın aldığınız ürünlerin hızlı ve güvenli teslimatını bizlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Dilovası Kurye Hizmeti

Kısa mesafeli gönderilerin hızlı ve güvenli teslimatı için Dilovası kurye hizmeti idealdir.

Nasıl mı?

Moto kurye hizmetini kullanmadan önce, acil gönderilerinizi kargo firmaları ile gerçekleştiriyordunuz. Şehir içindeki gönderilerin gelmesi 1 günü buluyordu. Çünkü kargo firmaları dağıtım yapmadan önce kargoları bir merkezde toplar ve bu merkezlerden kargoların dağıtımını gerçekleştirir. 

Yani 1 saatlik sürede gelmesi gereken kargo i4çin en iyimser ihtimalle 1 gün beklemek zorunda kalıyordunuz. 

Peki ya moto kurye hizmetinde durum nedir?

Dilovası motorlu kurye hizmeti ile kargolarınız en fazla 1 saat içinde sizlere ulaşır. Çünkü motorlu kurye hizmetinde sadece sizin kargolarınız taşır. Başkalarını beklemek zorunda kalmazsınız.

Teslim edilmesini istediğiniz kargo için kurye merkezine ulaşırsınız. Kurye merkezi kargo teslimatı için gerekli belgeleri sizlerden isterler. Daha sonra sizden aldıkları bilgileri, bölgeden sorumlu personele iletirler. Personel kargonuzu adresinizden alır ve belirlediğiniz adrese teslim eder.

Teslimat işlemi tamamlandıktan sonra da sizleri bilgilendiririz. İhtiyaca göre; ekspres kurye, uçak kargo, gece kurye, VIP kurye gibi hizmetleri de sizlere sunuyoruz. 

Motorlu kuryenin avantajlarından bir tanesi de çoklu gönderilerinizi kısa sürede ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adreslere ulaştırabilmesidir. Mesela kurumsal bir firmasınız ve şubelerinize muhasebe evrakları aynı anda ulaştırılacak. Bu durumda arabalı kurye hizmetinden yararlanırsınız ve birden fazla gönderiniz kısa sürede belirttiğiniz adreslere ulaşır. 

Dilovası Motorlu Kurye

Motorlu kuryenin birçok avantajı var. Bu avantajlardan en önemlisi, sadece sizin kargonuzun taşınması. Böylece klasik kargo hizmetinde olduğu gibi, başkalarının gönderilerinin dağıtılmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

Dilovası motorlu kurye avantajlarından birisi de kargonuzu her an takip edebilmenizdir. Her ne kadar klasik kargo uygulamalarında takip sistemi var ise de kargonuzu her an takip etme imkanına sahip olmazsınız. Oysa motorlu kurye sisteminde bu vardır.

Dilovası Hızlı Moto Kurye

Özellikle moto kurye sektöründe hız ve zaman önemlidir. Ancak güvenlik de bir o kadar önemlidir. Hız ve güvenliği bir arada sağlayan firmalarla çalışmalısınız. Anadolu moto kurye olarak hem hız hem de güvenlik olacak şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Dilovası Acil Moto Kurye 

Tüm gönderileriniz tam zamanında alıcıya teslim ediliyor. Gönderilerinizin sizlerden alınması ve alıcı adrese teslim edilmesi, tecrübelerimiz dahilinde oluşturduğumuz sistem sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. 

Dilovası Moto Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ÇERKEŞLİ MAHALLESİ
 • DEMİRCİLER MAHALLESİ
 • DİLİSKELESİ MAHALLESİ
 • DİLOVASIOSB MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • KAYAPINAR MAHALLESİ
 • KÖSELER MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • ORHANGAZİ MAHALLESİ
 • TAVŞANCIL MAHALLESİ
 • TEPECİK MAHALLESİ
 • TURGUT ÖZAL MAHALLESİ

 VİP Kurye Türleri Nelerdir?

Arabalı ve moto kurye olmak üzere iki farklı türü olduğunu söyleyebiliriz. 

VİP Kurye ile Diğer Hizmetler Arasındaki Fark Nedir?

Kişiye özel taşıma hizmeti ile diğer hizmetler arasındaki fark aşağıda sıralanmıştır: 

 • Daha hızlıdır. 
 • Yalnızca müşterinin kargosu taşınır. 
 • Diğer hizmetlerde birkaç müşterinin kargosu taşınır ve en yakın adresten en uzak adrese doğru kargoların dağıtımı gerçekleştirilir. 
 • Diğer hizmetlere göre daha pahalıdır. 
 • Değerli eşyaların taşınması, birkaç personel nezaretinde yapılabilir. 
 • 24 saat esasına göre hizmet verilir. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dilovası Moto Kurye Çalışma Saatleri Nasıldır?

24 saat vardiya sistemine göre çalışıyoruz. Gece ve gündüz hizmetinizdeyiz.

Dilovası Moto Kurye için Adresten mi Teslim Alınıyor?

Gönderilerinizi adresinizden teslim alıyor, alıcı adrese teslim ediyoruz.

Dilovası Moto Kurye Olarak Hızlı Teslimat Yapıyor musunuz?

Kurduğumuz sistem sayesinde en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Dilovası Moto Kuryenin Teslimat Süresi Ne Kadar?

Teslimat süresi, trafik ve hava durumu şartlarına göre farklılık gösteriyor. Gönderiler, ortalama olarak 15-30 dakika arasında bir sürede teslim edilebiliyor. 

Dilovası Moto Kurye Şirketi Olarak Şehirlerarası Hizmetiniz Var mı?

Şimdilik yalnızca İstanbul’un bazı bölgelerinde müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. İlerleyen zamanlarda Şehirlerarası kargo hizmetimizi de siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?