En İyi Kurye Motoru

En İyi Kurye Motoru

İstanbul trafiğinde gece vakitlerinde çalışmak, hem rahattır hem de daha hızlıdır. Gece moto kurye hizmetleri ekstra zaman yarattığı için birçok firma tarafından da tercih edilir. Çünkü ertesi güne birçok iş geceden halledilmiş olur. 

Bir de hem gece, hem de gündüz kullanılabilecek en iyi kurye motoru konusu var. 

En İyi Kurye Motoru Hangisidir?

Motosiklet bir kuryenin her şeyidir. Motosiklet aracı ne kadar iyi olursa, yapılacak olan teslimatta o derece hızlı ve kaliteli olacaktır. Sektörde uzun yıllar deneyime sahip olan bir firma olarak sizlere en iyi kurye motoru hakkında bazı bilgiler vereceğiz. 

Böylece sektöre yeni başlayan kuryeler ve firmalar, hangi motosiklet aracını alacaklarına karar vermiş olacaklar.

Moto kurye personeli genel olarak, hızlı, yakıt gideri az, yedek parçası bol, servis hizmet ağı yaygın motosiklet araçlarını tercih ediyorlar. Bir motosiklet hızlı olduğu kadar sorun da çıkarmamalıdır.

İyi bir kurye motoru 125 CC vitesli özelliğe sahip olmalıdır. 15 kilometreden fazla mesafelerin kat edilmesi söz konusu ise 150-250 ve daha üstü motor silindir hacmi tercih edilmelidir. 

Honda CB 125 F

Honda CB 125 F

En iyi kurye motorları arasında yer aldığını söylesek, herhalde abartmış olmayız. CBF 150 modeli kendisini yenileyerek üstün performansını sürdürdüğünü bir kez daha kanıtladı. Yakıt verimliliği üst düzeyde olduğu için kuryeler ve firmalar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. 

Yamaha YBR 125

Yamaha YBR 125

Motorlu kurye personelinin tercih edeceği harika bir model daha! 125 CC motor hacmine sahip olan bu model hem hızlı, hem de yüksek performans sergileyen özelliklere sahiptir. Yemek teslimatları ve paket taksi gibi uygulamalar için idealdir. 

Bajaj Pulsar 200 NS

Bajaj Pulsar 200 NS

200 CC motor hacmiyle az yakar ve yüksek performans sergiler. Gece kurye personelini yarı yolda bırakmaz. Ayrıca yaygın servis ağına sahiptir. Kurye firmalarının birçoğunun bu aracı tercih ettiğini söyleyebiliriz. 

Honda Spacy 110

Honda Spacy 110

Az mesafelere sahip bölgelerde dağıtım yapmak için idealdir. Kurye firmaları genelde her personeline bir bölge verir. Daha doğrusu personellerini belirli bölgelerden sorumlu tutarlar. Aslında doğrusu da budur. Çünkü personel o bölgede uzmanlaşırsa, daha hızlı ve daha güvenli bir hizmet verebilir. 

Vitessiz sürüş konforu sağlayan bu araç, 100 km’de 1.9 litre yakıt harcıyor. Yakıt tasarrufunun yanı sıra yüksek performans sağlayarak hem personelin rahatça işini yapmasını sağlıyor, hem de firmaların daha az maliyetle kazanmasına olanak sağlıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?