Gece Motor Kurye

Gece vakitlerinde hizmet vermek kurye sektörü açısından aslında tam bir devrimdir. Çünkü gece motor kurye hizmeti sektördeki büyük bir ihtiyacı gidermiştir. 24 saat vardiya sistemine göre çalışan fabrikalar, yılsonlarında yoğun bir şekilde çalışan şirketler, gece acil ihtiyacı olan insanlar, gece kurye hizmetiyle tüm ihtiyaçlarını gidermiş oldular. 

Gece Motor Kurye Hizmeti Nedir?

Minibüs ve motosiklet araçlarıyla gece vakitlerinde verilen hizmetin adıdır. Gece motor kurye hizmeti, akşam 18.00’dan sabah 06.00’ya kadar ihtiyacı olan firmalara ve kişilere kurye hizmeti sağlanmasıdır. 

Gece Motor Kurye Hizmeti Nasıl Çalışır?

gece motor kurye

Diğer motor kurye hizmetlerinde olduğu gibi, gece motor kurye hizmetinde de, müşteri kurye merkezi ile iletişime geçer. 

Müşteri kargosu ile ilgili merkeze bilgi verir. Kargonun hacmi, nerden alınacağı, kaç adet olduğu, hangi saat aralığında teslim edilmesi gerektiği ve nereye teslim edilmesi gerektiği gibi bilgiler alındıktan sonra, merkezde hızlı bir planlama süreci başlar. 

Gönderinin sayısı, hacmi ve ağırlığına göre hangi araçla teslim edileceği ve kaç personel gerektiği gibi unsurlar belirlenir. Ayrıca gönderinin hangi adrese teslim edileceği bilgisi doğrultusunda hava ve yol durumu planlanır. 

Personel ve araç belirlendikten sonra, gönderiyi teslim edecek olan personel yola çıkar. Her personelin görevli olduğu bir bölge vardır. Böylece bölgeyi iyi bilen personel hızlı ve güvenli bir şekilde gönderiyi belirtilen adrese teslim eder. 

Her gece motor kurye şirketleri kendi sistemleri ve kendi yöntemleri doğrultusunda hizmet verir.

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp
 

Profesyonel Gece Motor Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Kurumsal ve köklü firmaların oluşturdukları etkili sistemler, hizmet kalitesinin daha iyi olmasını sağlar. 

Profesyonel gece motor kurye hizmeti veren firmalar için en önemli unsur personeldir. Uzman ve deneyimli personel, bulunduğu firmaya her zaman için değer katar. 

Moto kurye hizmetindeki bir başka önemli unsur, teknolojinin etkili olarak kullanılmasıdır. Bu kapsamda bir kurye firması için en önemli teknolojik unsur, iletişim teknolojisidir. 

Gece Motor Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Kurumsal ve profesyonel bir anlayışla hizmet veren gece motor kurye firmaları, müşterilerine aşağıdaki avantajları sunar: 

  • Müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlar. 
  • Müşterilerin sorun yaşamamasını sağlar. 
  • Müşterilerin en iyi ve en hızlı hizmeti almalarını sağlar. 
  • Müşteriler için önemli olan kargoları zarar vermeden teslim eder. 
  • Gece motor kurye başta olmak üzere, müşterilerine birçok konuda hizmet sağlar.

Gece Motor Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kargolarınızın zarar görmeden zamanında teslim edilebilmesi için kurumsal anlayışla hizmet veren firmamızdan hizmet almalısınız. 

İstanbul ilinde faaliyet gösteren motor kurye firması olarak köklü bir geçmişe sahibiz. Oluşturduğumuz çalışma kültürü sayesinde müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet veriyoruz. 

Personel ve teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz. Dünya genelinde kurye sektörüne ilişkin gelişmeleri takip ediyoruz. Yeni yöntemleri ve yeni teknolojileri, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına firmamız bünyesine getiriyoruz. 

Gece Motor Kurye Fiyatı Nedir?

Kargonun ağırlığı, hacmi, kaç adet olduğu, nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceği gibi unsurlara bağlı olarak fiyat belirlenir. Detaylı fiyat almak için müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz yararlı olacaktır.

Gece Motor Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Şimdilik yalnızca İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki bazı bölgelerde siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Yakın zamanda, İstanbul ilinin genelinde ve ilerleyen zamanlarda ülke genelinde hizmet vermek adına altyapı çalışmalarımız devam ediyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?