İstanbul Moto Kurye

Havayolu ile taşımacılık, hem ekonomik bakımdan hem de güvenlik açısından günümüzde en çok tercih edilen alanlardan birisi haline geldi. İstanbul moto kurye hizmetiyle de doğrudan bağlantılı olan uçak kurye hizmetini biraz daha yakından tanıyalım.

İstanbul Moto Kurye Hizmeti Nedir?

İstanbul ilindeki birçok bölgede motor kurye personeli ile kargo taşıması hizmeti, İstanbul moto kurye olarak adlandırılır. 

İstanbul Moto Kurye Nasıl Çalışır?

istanbul moto kurye

Kurduğumuz etkili sistem ile müşterilerimize nitelikli ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. İstanbul moto kurye hizmetimiz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması ile başlar.

Eksiksiz ve sağlıklı hizmet verebilmek adına müşterilerimizden gönderileri hakkında detaylı bilgiler isteriz. Kargonun türü, ağırlığı, hacmi, kaç adet olduğu, nereden alınacağı ve nereye teslim edileceği gibi bilgileri müşterilerimizden edindikten sonra, sahadaki moto kurye personelimizle iletişime geçeriz. Gerekli bilgileri personelimize iletiriz. 

Motor kurye personeli kargoyu müşteriden teslim aldıktan sonra, yol ve hava durumunu kontrol eder ve kargoyu belirtilen adrese teslim etmek üzere yola çıkar.

Kargo yolcuğu sırasında müşteriye detaylı bilgi verilir. Kargo teslim edildikten sonra da müşteri bilgilendirilir. 

Profesyonel Moto Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, nitelikli ve deneyimli personellerle çalışıyoruz. 

Tüm olumsuzlukları gidermek adına etkili bir sistem oluşturduk. Olası aksi durumlarda yedek planlarımızı devreye sokuyoruz. 

Müşterilerimiz ve personelimizle kurduğumuz etkili iletişim sayesinde, gönderilerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. 

Anlık iletişim teknolojisi ile müşterilerimizin kargolarından her an haberdar olabilmelerini sağlıyoruz. 

İstanbul Moto Kurye Olarak Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, geri bildirim sistemi oluşturduk. Bu kapsamda hizmet portföyümüzü geliştirdik. 

Kurumsal kimliğe sahip olan firmamızla aşağıdaki hizmetlerimizi müşterilerimize veriyoruz. 

Gece Kurye

İstanbul motor kurye ya da arabalı kurye hizmetimizle 24 saat hizmetinizdeyiz. Bir sonraki güne kalmaması gereken gönderilerinizi, akşam 18.00’dan sabah 06.00’ya kadar teslim ediyoruz. 

VIP Kurye

Hassas ve pahalı olan gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. VIP hizmeti yalnızca müşterilerimize özeldir. Sadece müşterimizin kargosu taşınır ve müşterimizin belirttiği adrese ve belirttiği saatte ulaştırılır.

Uçak Kurye

Havaalanına yetişmesi gereken kargolarınızı teslim ediyoruz. Havaalanından alınması gereken kargolarınızı teslim alıp, belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz. 

Uçak kargo firmaları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. 

Araç Kurye

Hacim olarak, motosiklet aracıyla taşınması imkansız olan kargolarınızı özel iç dizayna sahip minibüs araçlarımızla taşıyoruz. Ayrıca ağır olan ve sayıca fazla olan gönderilerinizi de araç kurye yardımıyla taşıyoruz.

Motor Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Geleneksel kargo taşımacılığı ile riske girmeyin ve zaman kaybetmeyin. Sadece size özel İstanbul motor kurye hizmeti ile hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayın.

İstanbul motor kurye hizmeti ile hassas yapıda olan kargolarınızın güvenle ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

Motor Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal nitelikte bir firma olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına en son teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz ve uyguluyoruz. 

Nitelikli ve deneyimli personelle çalışarak, müşterilerimizin daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz. 

Personelimize düzenli olarak eğitim vererek, daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmelerini sağlıyoruz. 

Müşterilerimizle ve personelimizle sağlıklı iletişim kuruyoruz. 

Motor Kurye Fiyatı Nedir?

Fiyat politikamız; kargonun türüne, hacmine, ağırlığına, hizmet türüne, kargonun adedine, teslim edileceği adrese göre farklılık gösterir. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili net fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

İstanbul Motor Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?