Uçak Kurye

Uçak Kurye

Havayolu ile taşımacılık, hem ekonomik bakımdan hem de güvenlik açısından günümüzde en çok tercih edilen alanlardan birisi haline geldi. İstanbul motor kurye hizmetiyle de doğrudan bağlantılı olan uçak kurye hizmetini biraz daha yakından tanıyalım.

Uçak Kurye Nedir?

Geleneksel taşımacılıktan farklı olarak, kargoların uçakla bir şehirden başka bir şehre ya da bir ülkeden diğer bir ülkeye taşınması hizmetidir. 

Uçak kargo hizmeti, moto kurye hizmeti ile birlikte yürütülür. Hassas yapıda olan kargolar, kurye firmaları tarafından havaalanından teslim alınır ve belirtilen adrese teslim edilir. 

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp

Uçak Moto Kurye Hizmeti Nasıl Çalışır?

İstanbul moto kurye firması, müşterinin talebi üzerine kargoyu havaalanından teslim alır. Hava ve yol durumunu kontrol ederek, belirtilen adrese teslim eder. Aynı şekilde havaalanına kargo teslim edilir. Bu sefer de kargo müşterinin adresinden teslim alınır. 

Uçak kargosu firmalarının belirli çalışma saatleri vardır. İstanbul moto kurye olarak bu saatlere göre hareket ediyor ve gönderilerinizi zamanında alıyor ya da uçak kargo firmalarına zamanında ulaştırıyoruz. 

İstanbul moto kurye hizmeti uçak kargo hizmetini yalnızca mesai saatleri içerisinde gerçekleştirir. Nedeni ise uçak kargo firmalarının yalnızca gündüz vakitlerinde çalışmasıdır. 

Gece vakitlerinde diğer kurye hizmetleri müşterilere sunulur.

anadolu kurye tel anadolu kurye whatsapp

Profesyonel Uçak Kurye Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Havaalanına teslim edilmesi gereken kargolar, motosiklet ya da minibüs araçlarıyla taşınır. Hacim ve ağırlık olarak büyük, sayı olarak çok olan kargolar minibüs tarzı araçlarla taşınır. 

Önemli evrak, medikal malzeme ve diğer değerli eşyalar moto kurye yardımıyla havaalanındaki kargo firmasına ulaştırılır.

Teslimattan uçak kargo firmasının çalışma ya da sefer saatlerinin gözetilmesi gerekir. 

Uçak kurye firması gönderileri teslim etmeden önce müşterilerinden bazı bilgiler edinir. Çünkü kargo uçaklarında taşınması yasak olan eşyalar vardır. Ayrıca kargo uçakları belirli saatlerde sefer düzenlerler.

Uçak Kuryenin Avantajları Nelerdir?

Uçak kargo firmalarına gönderilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması sağlanır. Ekonomik ve hızlıdır. Uçak kargo firmaları ile sürekli çalışan kurye firmaları müşterilerine ne yapmaları gerektiği konusunda danışmanlık sağlar. 

Çünkü kargo uçakları ile taşınması yasak olan eşyalar vardır. Kargo uçaklarının sefer saatleri konusunda uçak kurye firmaları bilgi sahibidir.

Zamandan ve paradan tasarruf edebilmenizi sağlar. 

Uçak Kurye Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Anadolu Kurye firması olarak uzun yıllardan bu yana uçak kurye hizmeti veriyoruz.

Sektörde elde ettiğimiz deneyim ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kurumsal yapıdaki firmamız ile sistemli bir şekilde gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adreslere ulaşmasını sağlıyoruz. 

Teslimat aşamasına kadar gönderileriniz hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz. 

Uçak Kurye Fiyatı Nedir?

Motor kurye vasıtasıyla taşınacak olan kargonun özelliklerine göre fiyat belirliyoruz. Eğer birden fazla kargonuz varsa ve minibüs modeli araçlarla taşınacaksa fiyatı değişebiliyor. 

Net bir fiyat alabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yararlı olacaktır. 

Uçak Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul Havalimanında faaliyet gösteren uçak kargo firmalarına gönderilerinizi teslim ediyoruz. Yakın zamanda birçok bölgede hizmet vermeye başlayacağız. Bu konudaki altyapı çalışmalarımız devam ediyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

devlet ödemeleri
Başa dön tuşu
Hemen Ara
Whatsapp
1
Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?